Sprzedaż kredytów gotówkowych

Czy wiesz że można zarabiać na sprzedaży kredytów gotówkowych nie będąc bankiem? Czy słyszałeś o czymś takim jak pośrednictwo w sprzedaży usług finansowych? Jeśli nie, to najwyższa pora abyś przekonał się na czym to polega. Reselling to nic innego jak oferowanie na swoich stronach produktów i usług świadczonych przez zewnętrzne podmioty gospodarcze. W tym przypadku mamy do czynienia ze sprzedażą kredytów gotówkowych. Jak to się odbywać?

Jak zarabiać oferując kredyty gotówkowe?

Praktycznie każdy bank w kraju posiada jakieś programy dla partnerów. Aby móc zarabiać potrzebował będziesz własnej strony www. Może to być strona w postaci blogu, lub specjalnie przygotowana strona landing page poświęcona kredytom lub kontom bankowym. Osoby wchodzące na taką stronę i czytające artykuł, będą przekonane że dobrze robią otwierając konto we wskazanym przez ciebie banku. Ty oczywiście możesz mieć nieograniczoną liczbę stron www, z których każda będzie prowadziła do innego banku. Jeśli zadbasz o odpowiednią promocję i pozycjonowanie, na jednej stronie dziennie możesz zarobić 50 złotych. Pomnóż to przez ilość dni w miesiącu i wychodzi ci 1500 złotych na jednej stronie. Jeśli takich stron masz 10, to potencjalny zarobek wyniesie aż 15 000 złotych. Oznacza to że wcale nie musisz chodzić do pracy tylko zajmować się swoimi stronami, które pracują dla ciebie.

Kto bierze kredyty gotówkowe

Musisz jednak wiedzieć, że rynek kredytów gotówkowych oferowanych przez internet cały czas się rozwija. W dalszym ciągu bardzo duża liczba zainteresowanych składa wnioski o kredyty gotówkowe osobiście i bezpośrednio w placówkach bankowych. Kredyty przez internet jednak powoli zdobywają coraz większą popularność, co może być zachętą do założenia jednej lub dwóch stron, na których można zarabiać. Jeżeli naprawdę chcesz się przekonać ile można w taki sposób zarobić, musisz się sprawdzić jak działa konkurencja. A co z podatkami? Zarobek uzyskany w ten sposób należy rozliczać na zasadach ogólnych, stosując do niego zwykłą, 18% skalę podatkową. Rozliczenie następuje podczas składania corocznej deklaracji podatkowej pit 37. Jeżeli odpowiednio się przyłożysz do tego tematu, to odprzedaż kredytów gotówkowych i kont może stać się prawdziwą żyłą złota. A jeśli dodatkowo podejmiesz się reklamowania stron w inny sposób, łatwo policzyć jak szybko można stać się prawdziwym milionerem. To wszystko czeka na ciebie. Poszukaj gdzie dostaniesz najlepsze oprocentowanie lokat bankowych w sieci.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s